Asit Yıkama

Asit – Taş Yıkama

Keten üreticilerinin bu yumuşak, klasik, lüks ve hoş taş yıkanmış kumaşı nasıl ürettiğini merak ediyor musunuz? Bu özel kumaş taşlarla gerçekten yıkanmış mı yoksa yalnızca bir konuşma şekli mi? Taş yıkama, gerçek aşındırıcı taşları içeren tekstil üretim sürecidir. Keten kumaş büyük taşlarla dolu büyük çamaşır makinesine gider. Çamaşır makinesinin silindiri yuvarlak iken, taşlar art arda çamaşırı yendi ve dokunulması daha yumuşak, nazik ve keyifli hale geldi.

Taş yıkama işlemi sırasında ne tür taşlar kullanılabilir?
En popüler pomza ve volkanik kayalardır. Bu kayalar, keten kumaşlara lüks vintage efekti veren hafif zımpara taşlarıdır. Taş yıkanmış keten kumaşlar daha pahalıdır, ancak rahatlık, rahatlık ve daha kolay bakım için biraz daha fazla ücret ödemelisiniz. Taş yıkanmış kumaşlardan yapılan keten öğeleri, makinede yıkanabilir, kırışıklıklardan endişe etmeden kurutulabilir. Çarşaf öğelerinizi uzun süre katlanmış haldeyken birkaç ana katlama çizgisi dışında ütü yapmanız gerekmez.

Ancak yıkanmış taşlardan en çok satılanlar pantolonlardır. Taş yıkama pantolonlar çok yumuşak, dokunmak hoş olduğu gibi vücudunuzun nefes almasını sağlar. Kolay bakımı ile pantolonları ömrünü uzatacaktır. Makinede yıkanabilir. Ne kadar çok yıkarsanız, ihale size kalır. Çarşafın anti-statik özellikleri, toza direnmesine yardımcı olur ve alerjiden mustarip olanlar için idealdir.

Daha önceki yazılarında yazdığımız gibi, taş yıkama, çoğunlukla ponza taşıyla, keten veya kot gibi kalın doğal kumaşlarla yapılmış bir yıkama işleminin bir parçasıdır. Kotlar ve ketenler bu kırık dokunmatik, onlara biraz yıpranmış görünüm ve renk solmaya hoş bir dokunuş katmaktadır. Bu şekilde keten ve kotlar deriye göre daha yumuşak olur, kaliteli eğitim çareleri ile modern eğitimli alışverişçiler tarafından aranan bu perişan şık görünümü ve hoş hissi yakalar.

WhatsApp Destek

0549 550 82 41

Whatsapp üzerinden yetkili ekibimizden destek alabilirsiniz.

Teklif ve Detaylı Bilgi :

Ürünler ilgili bilgi ve teklif almak için  formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz

Translate »